Durata menstruatiei 2 zile

Ciclul menstrual

Postata de iuli22 cu 9 ani in urma.

Buna ziu am si eu o problema daca puteti sa ma ajutati din ce cauza Ma tinut menstruatia decat 2 zile si luna trecuta am patit la fel este posibil o sarcina va roga ajutatima ca nu stiu ce sa mai fac eu am CM regulat va multumeac

Raspunsuri (4)

Carmen

acum 9 ani

De test de sarcina ai auzit? Fa-ti un test de sange beta HCG cantitativ.

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.In afara de testul de sarcina este bine sa va faceti analize pentru anemie, sa va asigurati ca dormiti suficient si va alimentati adecvat.
Capsulele Suport premenstrual va ajuta in reglarea ciclului menstrual si productia de estrogeni si progesteron.

iuli22

acum 9 ani

Va multumesc frumos.dar nu inteleg de ce imi vine 2 zile si face pauza o zi si imi vine iar dar ma tine cam jumatate din ziua respectiva asta misa intamplat luna asta.test de sarcina am facut si mia esit negativ.eu am probleme si la urina am flora si am avut si invectie la ovare eu am crezut ca din cauza asta.ca nu am mai patit nici odata asa cv.orcum va multumesc din suflet

Potirniche Alexia

acum 8 ani

A si eu o problema cam la fel ca cea prezentata doar ca prima mea menstrutie a aparut la varsta de 10 ani iar apoi nu a mai aparut decat o data si a durat 2 zile iar apoi pana in momentul de fata au trecut 2 ani aproape 3 si nu a mai aparut . Este moment de ingrijorare?????