Buna

Ciclul menstrual

Postata de andreea1994 cu 10 ani in urma.

Ma numesc Andreea,am 20 de ani sunt casatorita de 2 ani,nu am copii ,si ma doare burta ingrozitor knd sunt pe ciclu....am luat tot felul de medicamente inainte si-au facut efectul dar acum nu,in pluss am inceput sa vomit in prima zi de ciclu si am ameteli ceea ce nu am avut pana acum vreo 2 luni,inainte am luat ibalgin forte,tador,algocalmin,ibuprofen,nospa si degeaba acum nu isi mai fac efectul...am fost la ginecolog si mi-a spus k este fff bn sa te doara burta ca ai ,,ovulatie" si nu mi-a dat nici un fel de tratament,deci 2 zile nu pot sa fac nimik de durere ....Va rog raspundeti-mi si mie :)

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 10 ani

Cum sa ai ovulatie in prima zi de menstruatie? Unde l-ai gasit pe doctorul ala? Exista preparate naturiste la plafar pentru sindromul premenstrual.

Byanca Daciana

acum 10 ani

Buna Andreea si eu am avut aceias problema ca si tine si am fost la doctor chiar de 2 ori si mi-a dat o reteta cu ce pastile sa iau in timpu ciclului ca sa nu mai am dureri si stari de voma,nu stiu sa iti spun ce am luat ca a trecut cv timp de atunci.Mergi la alt doctor ca sa te ajute