Buna!

Ciclul menstrual

Postata de Roxy 24 cu 11 ani in urma.

am si eu o intrebare,eu am ciclu neregulat si ma tine in jur de 3 zile maxim,insa luna trecuta si luna aceasta am avut doar o zi ciclu si de culoare maro inchis.E posibil sa fiu insarcinata?am uitat sa mentionez ca am si dureri de cap iar acum 2 zile cand mi-a venit ciclul am avut o stare de lesin si tensiunea scazuta,dureri amdoninale,insa de atunci am doar o usoara durere de cap.Ast.raspuns.Va multumesc ffffffff mult.

Raspunsuri (3)

Roxy 24

acum 11 ani

Va rooog imi raspunde-ti si mie....

Roxy 24

acum 11 ani

va rog din suflet imi raspunde-ti si mie,

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Un raspuns clar va va oferi testul de sarcina si consultul ginecologic.