buna

Ciclul menstrual

Postata de dana34127978 cu 13 ani in urma.

ultimul cm l-am avut pe 25 august. a trecut o luna si nu mi-a mai venit.am facut un test de sarcina la 3 zile intarziere si a iesit negetiv. poate totusi sa fie sarcina? va multumesc!

Raspunsuri (8)

dina

acum 13 ani

buna,ultimul cm l-am avut in august pe 23 dar a trekut o luna,am fakut un test dar era negatv c poate fi?

Iul

acum 13 ani

Poate totusi sa fie sarcina, dar sansa e mai mica. Repeta testul peste 1 sapt si nu te ingrijora. Ia niste vitamina E si nu te stresa, ca sa nu iti intarzie si mai mult.

miha

acum 13 ani

buna,am aceeasi problema ca si Dana.ultimul ciclu l-am avut pe 25 august,in septembrie nu mi-a venit.problema este ca sunt foarte stresata si foarte nervoasa.am slabit foarte mult.oare sa fie asta cauza?

dana34127978

acum 13 ani

buna miha,mie inca nu mi-a venit cm. vineri am facut iar un test si tot negativ(din pacate)nu stiu ce sa cred sunt 10 zile intarziere. cred ca o sa merg la un ginecolog.tu iti doresti o sarcina?

Iuli

acum 13 ani

Test de sarcina si daca nu, mergeti la medic ENDOCRINOLOG (NU la ginecolog, ca problema nu e in vagin ci la ovare!!!).
Sanatate!

dana34127978

acum 13 ani

iuli, un ginecolog nu se ocupa doar de vagin,se ocupa clar si de ovare.sanatate si tie
!

Iuli

acum 13 ani

Da dar nu se ocupa de dereglari hormonale, caci acestea ar provoca o dereglare a ciclului. Am vazut ca e bebe. Multa sanatate atunci!

dana34127978

acum 13 ani

buna fetelor, la mine intradevar este sarcina!!!!!!!am fost la (ginecolog) si a confirmat. aveti grija de voi.