buna

Ciclul menstrual

Postata de bylu cu 13 ani in urma.

am o intrebare:) este posibil ca menstruatia sa intarzie din cauza candidozei? trebuia sa-mi vina menstruatia in data de 27 iunie,insa inainte cu o saptamana am avut o infectie( banuiesc ca ar fi din cauza candidei,pt ca s''a manifestat sub forma de usturimi,mancarimi) din punctul meu de vedere nu exista posibilitatea sa fie vorba de o sarcina,si de aceea as vrea sa stiu daca din cauza infectiei se poate sa-mi inatarzie?! multumesc si astept cat de curand un raspuns!

Raspunsuri (1)

mirona74

acum 13 ani

Buna. Am avut si eu candida ani buni la rand si niciodata nu mi-a intarziat din cauza ei. Du-te la ginecologie, la un control, sa nu fie cumva vreun chist pe ovar. Sau vreo dereglare hormonala.