buna

Ciclul menstrual

Postata de monita22 cu 14 ani in urma.

de 3 ani nu mai am menstruatie am fost la diferiti doctori mi sau dat diferite tratamente dar nu sa rezolvat nimic ce as putea face?

Raspunsuri (3)

raluca

acum 14 ani

Incearca sa mergi si la medicul endocrinolog, poate te va ajuta el. Ce fel de medicamente ti-au dat pana acum medicii la care ai fost?

mariandreita

acum 14 ani

DRAGA MEA ... SUNT SIGURA CA AI INTALNIT MEDICI INCOMPETENTI.CAUTA UN MEDIC BUN ENDOCRINOLOG .DIN CE JUDET ESTI ?

monita22

acum 14 ani

sunt din vaslui dar am fost si in londra la spital iar acolo mi sa s[us k e de la stres