Buna

Ciclul menstrual

Postata de MadusSa cu 14 ani in urma.

ma numesc madalina si am si eu o intrebare, in urma cu 2 saptamani imi faceam griji k nu imi vine ciclu deoarece am avut un raport sexual cu prietenul meu si imi intarziase ciclu in jur de o saptamana dupa care mi-a venit dar nu imi curgea normal, imi curgea forte putin mi-a venit pe 15 si normal trebuia sa imi vina pe 5,6 si nici acum nu mi s-a terminat ciclu imi curge la fel de putin ce credeti ca trebuie sa fac?

Raspunsuri (1)

MadusSa

acum 14 ani

imi puteti raspunde pe [email protected] daca aveti idee de asa ceva