Buna ziua! ?

Ciclul menstrual Tulburari menstruale Dureri menstruale Tulburare premenstruala
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1501661001 cu 6 ani in urma.

am luat vitamine(Tonotil-N, Supradyn etc) timp de 10 zile + Sedatif PC, Relaxirem si Nervocalmin... Aceste pastile pot intarzia menstruatia? Mentionez ca am facut un test de sarcina la 3 zile de intarziere si a iesit negativ. Acum sunt deja 5 zile, si incep sa ma sperii.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504