buna ziua

Ciclul menstrual

Postata de m1a2r3y4 cu 12 ani in urma.

buna ziua.am fost la un control ginecologic pt ca aveam ciclul neregulat si scurgerii maronii intre ciclu.am facut o ecografie interioara si un papanicolau la care mi sa spus ca am ovarul stang mai mare si cu chisturi si mi sa dat duphaston iar in rest totul k.dar acum iar 2-3 zile scurgeri maronii si astazi cheaguri de sange si nu inteleg ce se intampla medicul spune ca dereglari hormonale dar nu mi se pare normal si ma sperie ca nu am mai patit.am uitat sa specific ca ciclul lam avut dupa 23 pana pe 28.astept raspuns va rog

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Mergeti la endocrinolog pentru dereglarile hormonale. Nu inteleg de ce ginecologul nu v-a trimis.

m1a2r3y4

acum 12 ani

multumesc f mult pt raspuns o sa ma interesez unde este si o sa merg