buna ziua

Ciclul menstrual

Postata de maryeta13 cu 13 ani in urma.

as dori sa ma ajutati si pe mine cu un sfat...un raspuns...am urmat un tratament de 10 zile cu duphaston deoarece 2 luni nu mi-a venit ciclul menstrual,am facut asta la indrumarea medicului ginecolog.la 2 zile dupa tratament mi-a venit,si as vrea sa stiu de obicei cat dureaza menstruatia dupa acest tratament pt ca am deja 6 zile de cand sunt la menstruatie. si inca ceva: e posibil ca luna urmatoare sa nu imi vina daca nu iau tratamentul????
multumesc

Raspunsuri (1)

dana

acum 13 ani

eu nu am urmat tratamentul cu duphaston . la indrumarea dr.Bogzeanu am urmat un tratament cu produse naturiste care mi-a reglat ciclul si mi-a redus durerile pe care le aveam.Tel cabinet:0786.104.927