Buna..sunt stresata nu stiu ce am

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1494607980 cu 6 ani in urma.

Pe data de 7 mai mi sa terminat menstruatia iar in aceasi zi am avut relatii cu iubitul meu neprotejat ptr ca ne dorim ft mult un bebe ..si nu ne-am ferit..pe data de 10 mai am avut o scurgere rozalie precizez ca nu era sange asociate cu niste mici crampe ca la cm..iar pe data de 11 si 12 niste scurgeri maronii ...ce credeti ca ar putea fi ? O infectie urinara sau o posibila sarcina tin sa va spun ca dupa cm am facuto neprotejat si fara sa ne ferim !! Astept u n raspuns ..va multumesc mult

Raspunsuri (4)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

Posibil sa fi intrat in perioada de ovulatie. Cel mai indicat ar fi sa va programati la medicul ginecolog. Infectiile urinare sau vaginale pot afecta o posbila sarcina. Un test de sarcina poate fi facut la inceputul lunii iunie.
Daca simptomele de stres devin intense, puteti apela si la sedintele de psihoterapie si dezvoltare personala.

Toate cele bune!

MembruMobileApp1494607980

acum 6 ani

Nustiu dar oricum am anumite simtome a unei posibile sarcina..mi-am facut test dar mi-a iesit negativ probabil a fost prea devreme nustiu ..multumesc

MembruMobileApp1494607980

acum 6 ani

Eu pe data de 10 mai am intrat in perioada de ovulatie ..sunt stresata ptr ca e prima data cand am o astfel de scurgere eu sper sa fie o sarcina 🙂

MembruMobileApp1494607980

acum 6 ani

In data de 11 imi cer scuze nu 10