Buna felelor ce am de facut?

Ciclul menstrual

Postata de men_nyco cu 14 ani in urma.

Se zice ca atunci cand ai o nastere nu te mai doare burta la menstruatie.Eu am trecut si de partea asta de vreo 11 luni si tot ma doare,stie cineva vreun remediu ceva?

Raspunsuri (1)

silvia

acum 14 ani

Se zice, dar nu-i adevarat. Daca ai avut dureri inainte de a naste, vei avea si dupa. Trebuie sa iei pastilute pt ameliorarea durerii: Algocalmin, nurofen...