Buna,e posibil ca durata menstruatiei (sangerarii)sa fie mai lunga de 25 de zile ?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11553111786 cu 5 ani in urma.

Salut,numele meu e Laura si am o problema,acum 7 luni am nascut un baietel prin cezariana ,asta fiind in luna August.In luna octombrie am avut o menstruatie normala cu durata de 5 zile.De atunci nu am mai avut menstruatie pana luna trecuta Februarie 20,iar de atunci nu mi sa mai oprit menstruatia azi ac***a in 20 martie 😢.Ajutati-ma va rog cu un sfat,va multumesc.

Raspunsuri (1)

Utilizator11568958732

acum 4 ani

Bună, ai găsit vreun rasp la problema ta? Eu acum ma aflu în locul tău. Am născut prin cezariana acum 10 luni, de 2 sapt am menstruație încontinuu... Nu știu dacă e sau nu în regula