Bună ziua!?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11573369790 cu 4 ani in urma.

Mă numesc Geta și aș avea și eu o întrebare. Am 42 ani și am avut ciclu normal până acum. Am avut ultimul ciclu acum circa cam trei săptămâni, la două săptămâni după ce sa terminat am niște scurgeri in primele trei zile frecvente, iar după numai după ce urinez, sunt de culoare nici nu știu exact roșu spre maro murdar. Toată treabă e de o săptămână și ceva. Ce mă sfătuiți, de la ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cele-mai-frecvente-afectiuni-genitale-si-varsta-la-care-acestea-apar_6786