Bună?Am o mica problema?

Ciclul menstrual

Postata de Stoica Maricica cu 2 luni in urma.

Bună ziua...Am o mica problema pe data de 25 decembrie am avut contact sexual cu partenerul meu și ne-am protejat și pe 29 decembrie mi-a venit menstruatia și astăzi 29 trebuia sa îmi vine este posibil sa fi rămas însărcinată

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Din descrierea dumneavoastra, este putin probabil sa aveti o sarcina, mai ales daca v-ati protejat si au avut menstruatie dupa contactul sexual.

Intreruperile ciclului menstrual se pot datora unei varietati de factori, inclusiv stres, modificari ale greutatii corporale, anumite medicamente sau conditii medicale. Cu toate acestea, daca sunteti ingrijorata, cel mai bun lucru pe care il puteti face, este sa faceti un test de sarcina. Asta va va ajuta sa fiti sigura.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859