Buba dimineata

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426893 cu 8 ani in urma.

Buna dimineata,sunt foarte racita am febra,tuse....etc,din cauza asta imi poate intarzia menstruatia?

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , stresul fizic si/sau psihic poate determina intarzierea menstruatiei dar va recomand sa faceti si un test de sarcina.

MembruMobileApp1495004111

acum 6 ani

Saptamana trecuta am inceput un tratament pentru plamani cu antibiotic si alte pastile ce mi le-a dat doctorul.pe 14 mi-a curs putin sange roziu dar foarte putin si pe 15 am avut scurgeri dar...cu cheaguri si sa terminat ciclu.de obicei aveam 5 zile iar primele doua zile era mai abundent.acum ma simt obosita tot timpul,imi este greata si parca am burtica mai mare.nu stiu daca este din cauza pastilelor sau este posibil sa fiu insarcinata.?
Va rog frumos sa imi raspundeti!