avort

Ciclul menstrual

Postata de selinuta20 cu 14 ani in urma.

pe 12 08 2009 am facut un avort si am ramas cu un ecces de hormoni adica cand am contact sexual ma umezesc rau si tot timpul e umeda ceea ce nu mi se intampla inaintea avortului.am facut un tratament cu betadine ovule si vitamina E, DAR NICI UN REZULTAT TOT ASA ESTE NU STIU CE SA MAI FAC CA SA DEVIN IAR USCATA INAUNTRU.

Raspunsuri (5)

Clara

acum 14 ani

Mergi la medic pentru un control, mai ales ca ai facut avort.

luma

acum 14 ani

Mai fa tratament cu ovule , si spalaturi faginale cu plicuri de femigin B, o sa treaca . Sau spalaturi doar o data/sapt cu ceai de galbenele (irigatii vaginale)

luca mihaela

acum 14 ani

nu reusesc sa raman insarcinata am facut operatie pentru chisturi ovariene si pentru desfundarea trompelor dupa aceea au urmat o serie de tratamente medicamentoase si nici un rezultat ultimul tratament a fost cu cervugid ovule si doxiciclina am sanbse sa raman insarcinata dupa acest tratament?

ANA

acum 14 ani

acum 2 luni am facut un avort si nu mia mai venit menstruatia,decate ori am avut relatii intime m-am protejat,am facut 2 teste de sarcina si sunt negative.voi ce credeti ca este ca nu mai stiu ce sa mai fac

Andra

acum 14 ani

Pe 4 decembrie2009 am facut un avort si inca nu am avut menstruatie am avut contact sexul dar protejat..ce se intampla?