anticonceptionale yaz

Ciclul menstrual

Postata de onutza18 cu 13 ani in urma.

la recomandarea medicului ginecolog am inceput sa folosesc yaz,sunt la a 6-a pastila si am avut dureri mari de burta,sa fie de la ele??vi s-a mai intamplat vreodata?astept raspuns

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Ce inseamna dureri de burta? Abdomenul este mare, va rog sa specificati zona si/sau organul/ele.

onutza18

acum 13 ani

nu stiu cum sa explic mai exact,dar organismul nu mai accepta mancare asa dintr`o data

Iuli

acum 13 ani

Deci stomac. Nu cred ca are legatura. Anticonceptionalele au o tona de efecte secundare, dar nu acesta. Fie este altceva, fie este pe baza psihica (daca ati avut retineri in a-l lua sau teama ca va face rau, corpul reactioneaza in consecinta).

onutza18

acum 13 ani

o sa mai astept cateva zile daca persista,o sa intreb medicul,mersi pt raspuns