amanarea CM

Ciclul menstrual

Postata de selena41 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Daca acum ceva timp va spuneam ca nu imi venise CM de 3 luni si eram ingrijorata iata ca s-a reglat singur , (din dec . pina la 18 aprilie deloc, pe urma 21 mai, 20 iunie) deci s-a reglat asa de bine ca eu pe18 iulie plec la mare si culmea de vre-o 3 ani cum ajung acolo a doua zi - hop si el ( in ianuarie , vazand cate griji imi faceam, sotul imi zicea sa dam o fuga la mare ca sigur imi vine) Deci ce pot face sa il mai intarzii macar o saptamana?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

La problemele pe care le-ati avut chir nu cred ca e cazul sa il dereglati de tot luand cine stie ce.