am ovar polichistic

Ciclul menstrual

Postata de marcela_elena cu 12 ani in urma.

am fost la ginecolog si mi-a sps medicul ca am ovar polichistic
nu am ramas niciodata insarcinata si imi doresc un copil credeti ca o sa devin mamaica vreodata?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Da, dar trebuie sa mergi la endocrinolog.

claudia

acum 12 ani

Parerea mea este sa mergi si la alt ginecolog. Si mie mi s-a spus ca aveam ovare polichistice, chiar si uter bicorn, si de fapt n-a fost nici una, nici alta, si am ramas si gravida.

marcela_elena

acum 12 ani

da claudia am fost la 3 doctori si acelasi lucru mi l-au confirmat.