am o problema

Ciclul menstrual

Postata de cristina478113736 cu 13 ani in urma.

pe 2noiembrie mi-a venit ciclul,2si 3 a curs mult iar apoi s-a oprit. in general tine 5 zile dar acum din a 3-a zi nu a mai curs si ma cam sperii,ce se intampla?e o posibila sarcina?

Raspunsuri (2)

vidya

acum 13 ani

poate,poate fi si o nidatie ea tine 2 3 zile,nidatia e atunci cand oul sa fixat in uter.
sau poate fi altceva nu stiu.fa un test de sarcina,daca e negativ repeta-l peste 2 saptamani

Iuli

acum 13 ani

Test de sarcina. Daca e negativ, nu te speria. Nu toate ciclurile sunt la fel.