am o nelamurire

Ciclul menstrual

Postata de selinuta20 cu 13 ani in urma.

timp de 6luni am luat marvelon in ianuarie le-am oprit cm a venit pe 19 luna febr pe 19 martie pe 20 aprilie pe 19 iar luna asta pe 16.eu iau si acid folic pentru ca vreau un bebe si nu mai stiu cum sa fac de 5 luni tot ma chinui voi ce credeti....si luna asta mia curs de la inceput mult si este rosu aprins ca si cum ar fi sange curat....eu sunt ok cu zona genitala in urma controlului dar nu inteleg de ce nu raman.stau si cu picioarele pe pereti...sunt tare trista.

Raspunsuri (1)

ionica

acum 13 ani

Medicul ginecolog ce ti-a spus, nu te-a indrumat sa-ti mai faci alte analize- teste, cum ar fi histerosonografia?