am nevoie de un sfat va rog!!

Ciclul menstrual

Postata de lia19 cu 14 ani in urma.

buna ziua ,mia venit menstruatia impreuna cu niste dureri foarte marii de burta nu stiu ce sa mai iau am luat nospa flamexin paracetamol dar degeaba ma doare mai tare ca niciodata si curios ca am sanii mariti,ametesc tare.........ciclul nu lam regulat nu lam avut niciodata luna trecuta mia venit pe 15 iar acum pe 12 iunie.va rog sa-mi dati un sfat ca am nister dureri insuportabile nici la serv era sa nu ajung.nu-mi curge mult e deschis dar totusi sunt si cateva bucatele de cheagurii mici si inchise la culoare.oare..........as pute fii insarcinata???nu mam protejat ..............dar ..........sa ocupat sotul sa ma .......fereasca .multumesc ast vestii

Raspunsuri (1)

lia19

acum 14 ani

buna ziua ,mia venit menstruatia impreuna cu niste dureri foarte marii de burta nu stiu ce sa mai iau am luat nospa flamexin paracetamol dar degeaba ma doare mai tare ca niciodata si curios ca am sanii mariti,ametesc tare.........ciclul nu lam regulat nu lam avut niciodata luna trecuta mia venit pe 15 iar acum pe 12 iunie.va rog sa-mi dati un sfat ca am nister dureri insuportabile nici la serv era sa nu ajung.nu-mi curge mult e deschis dar totusi sunt si cateva bucatele de cheagurii mici si inchise la culoare.oare..........as pute fii insarcinata???nu mam protejat ..............dar ..........sa ocupat sotul sa ma .......fereasca .multumesc ast vestii