Am nevoie de ajutorul dumneavoastra....

Ciclul menstrual

Postata de s@ndr@ cu 12 ani in urma.

Buna ziua!! Am o mica nelamurire..si va rog din tot sufletul sa ma ajutati... Am 21 de ani, am CM regulat si imi tine cam 3 zile sangerari normale si in urmatoarele 2 3 zile aproximativ imi curge un lichid maroniu...e normal?? am vreun motiv sa-mi fac griji?? ar trebui sa ma duc la un ginecolog?? va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Da, e normal.

Iuli

acum 12 ani

In alta ordine de idei, daca nu mai sunteti virgina, controlul ginecologic anual se impune.