am nevoie de ajutor

Ciclul menstrual

Postata de alexandra109124931 cu 8 ani in urma.

cine poate sa ma ajute cu un raspuns,am 2 saptamani nu mi-a venit ciclu si sunt foarte tare balonata si merg de mule ori sa urinez,am facut 2 teste de sarcina si ii negativ ,dar sunt ingrijorata ,va multumesc

Raspunsuri (3)

Danaeva

acum 8 ani

Nu ai motive de ingrijorare...Poate sa fie o dereglare menstruala dacă testul a ieșit negativ dar pentru liniștea ta repeta testul...În cazul în care ciclul întârzie sa apara mergi la un medic...

alexandra109124931

acum 8 ani

Va multumesc de raspuns, problema ii ca si ma doare in burta jos

Danaeva

acum 8 ani

Te sfătuiesc sa mergi la medic...Cu cât mai repede cu atât mai bine...