am facut dragoste in penultima zi de ciclu si asta a fost pentru prima data e posibil sa ramin insarcinata???

Ciclul menstrual

Postata de [email protected] cu 10 ani in urma.

acum citeva zile am facut dragoste pentru prima data si asta s-a intimplat in penultima zi deciclu as vrea sa stiu daca aceasta ar putea duce la sarcina,desi as vrea sa cred ca nu va fi asa, nu-mi doresc inca acest lucru

Raspunsuri (4)

mirela

acum 10 ani

exista in farmacii "pastila de a doua zi", carese ia , dupa cum ii spune si numele,dupa ziua in care ai avut contact

XXX

acum 10 ani

cu parere de rau am avut relatie ceva mai inainte, acum 5 zile

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu, nu sunteti in perioada fertila.

XXX

acum 10 ani

uau ce bine sa inteleg ca am scapat mersi mult