Am decalat zilele. Ce pot sa fac?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileAppbadicaralucaelena cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am inceput sa iau anticonceptionale de luna aceasta. Mi-a venit menstruatia miercuri. Cand am luat pastila din greseala am luat-o pe cea de marti. Am realizat aceat lucru ieri, deoarece mi-am dat seama ca este joi si eu am luat pastile pentru ziua de miercuri. Este vreo problema daca continui cu ele asa( adica vinerea sa iau pastila de joi si tot asa)? Specific ca iau Logest 21 de zile cu 7 pauza. Multumesc?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-intrebari-frecvente_1186