Am ciclu de 12 zile si nu da semne sa se termine!

Ciclul menstrual

Postata de Kendra86 cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Am avut probleme cu menstruatia si am fost la dr. ginecolog. Mi-a fost prescris un tratament cu ovule si Duphaston. Asta k sa mi se regleze ciclul menstrual, dar nu prea a avut efect asa k de capul meu am inceput de luna asta sa iau Tri Regol. Dupa a 4 pastila mi-a venit ciclul dar problema este k nu se mai opreste. Am incetat sa mai iau pastila dar si asa deja de 12 zile am menstruatie. Ce parere aveti?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Pt probleme cu menstruatia nu stiu de ce ati mers la ginecolog si nu la endocrinolog. Endocrinologul se ocupa de asa ceva caci reprezinta o dereglare hormonala. Cat desore faptul ca ati luat singura un medicament...ma abtin. Mergeti de urgenta la medic sau la spital.