ajutorrrrrr

Ciclul menstrual

Postata de carina29 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
am avut ultima menstruatie pe 30 decembrie.menstruatia este regulata.vine la 30-31 de zile.pe 11,12,13 ian am avut contacte neprotejate.cam de pe 13 ian au inceput sa ma doara sanii pana in ziua de astazi.pe 20 noaptea am avut dureri abdominale difuze.astazi,iar au inceput.sunt usoare care dureaza 2-3 min.ce sa fie oare?

Raspunsuri (4)

bella00

acum 11 ani

poi din cate imi dau seama daca nu iti vine menstruatia iti faci un test de sarcina dar dupa 7 zile de intarziere a menstruatiei si eu sunt cam in aceeasi situatie

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este bine sa efectuati un test de sarcina si sa consultati medicul giencolog.

carina29

acum 11 ani

Dar nu este cam devreme pt test?

cristina

acum 11 ani

s-ar putea sa astepti un copil....asa am patit eu...acum tu treb sa-ti faci un consult ginecologic.