As putea fii insarcinata?

Ciclul menstrual

Postata de Feria cu 9 ani in urma.

Acum 3 zile am observat o pata rozalie pe chilot si ieri am avut o durere in zona ovarelor ma simt foarte obosita vreau sa dorm tot timpul ultima menstruatie am avuto luna trecuta pe data de 20.Astazi mi am facut un test de sarcina a iesit negativ..as putea fi insarcinata? Va multumesc si a astept un raspuns

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Consultati medicul ginecolog pentru evaluare.
Pentru certitudine, puteti determina din sange HCG - care va creste in cazul unei sarcini.

Feria

acum 9 ani

Va multumesc frumos pentru sfat

cristina

acum 9 ani

Am facut un avort acum 7 ani in urma si de atunci nu am mai ramas insarcinata mai pot sa raman ca se zice ca prima sarcina e riscanta nu mai poti face dupa

Feria

acum 9 ani

Multumesc pentru sfat!