AJUTOR !!!

Ciclul menstrual

Postata de Siminel cu 15 ani in urma.

Buna!!!...Sunt disperata nush ce sa mai fac, mi-a venit menstruatia pe 28 noiembrie si incepand cu 2 pana pe 7 decembrie am luat duphaston 1/12h,augmentin 1/8h, indometacin 1/12h pentru infertilitate cred...pe 10 decembrie mi-a venit din nou menstruatia....astazi mi-a venit iar e prea repede chiar nu stiu ce sa mai fac...am tot vazut ca m-am patat in ultimele 2 zile cu ceva maroniu deschis chiar rozaliu dar nu ma gandeam ca imi vine si azi sa fac infart cand am vazut.....chiar nu mai inteleg nimik.... va rog sa-mi dati un sfat ...ms mult si Sarbatori Fericite in continuare!!!!

Raspunsuri (4)

andrei178

acum 15 ani

Din cate stiu, de la Duphaston poate aparea aceasta dereglare si chiar starea de stres....Nu sunt o specialista, dar cred ca e bine sa faci tratamentul asa cum ti s-a prescris, ori vorbeste cat mai curand cu ginecologul care ti l-a prescris. Probabil ca indometacinul si augumentinul sunt antiinflamatoare care erau necesare. Numai Bine!

Florian Alex

acum 15 ani

Sigur e menstruatie...?

Siminel

acum 15 ani

Csara e menstruatie....nu imi curge mult dar e prima zi....chiar nu mai stiu nimik....ce ar putea fi altceva?

geanynutza

acum 13 ani

ajutor nustiu de ce imi curge ceva alb galbui de aproape 2 ani am fort la medic si mia zis ca am o raceala dar de geaba tot ajutatima