Ajutor va implor!!!!

Ciclul menstrual

Postata de Alexamaria cu 10 ani in urma.

Buna am si eu o problema cu subiectul (ciclu)am 15 ani si vreau un sfat daca sunt sau nu gravida .. mam dezvirginat acum 4 luni si prima luna am auzit ca nu imi vine ciclu ca sa se faca nush ce cu organismul... ok asta s.a si intamplat... acum o saptamana trebuia sa imi vina ciclu si facusem deja sex neprotejat... ciclu mi.a intarziat 13-14 zile.. ce o fi oare :( nustiu sunt speriata.. si de simptome ale sarcinii nu am deloc greata etc etc nu am... doar ca nu imi vine ciclul.. se poate sa mai fie o dereglare ?.. si app ( am facut sex neprotejat dar iubitul meu a ejaculat afara si a iesit cu 3 -4 min afara si a inceput sa se masturbeze ca sa nu cumva sa raman.. )

Raspunsuri (2)

Violeta-M

acum 10 ani

Eu nu am auzit de ce zici tu ca ar trebui sa iti intarzie daca iti incepi viata sexuala,cel putin mie nu mi s-a intamplat.Cel mai bine ar fi sa iei un test de sarcina ca sa scapi de ganduri :)

Alexamaria

acum 10 ani

Gataa am scapat de dubii mia venit