ajutati-ma va rog!!!

Ciclul menstrual

Postata de onutza onutza 123 cu 11 ani in urma.

Buna,sunt andreea si vreau sa ma ajutati cu un sfat daca se poate...Trebuia sa-mi vina menstruatia pe data de 14 februarie dar nici pana acum nu mi-a venit 2 matie.Nu mai facusem sex cu prietenul o luna si ceva pt ca a fost plecat iar cand s-a intors am facut neprotejat si era si perioada fertila dar nu a ejaculat in mn...si sunt f ingrijorata ca niciodata nu mi-a intarziat asa de mult ..tin sa mentionez ca nu ma dor sanii,nu mi s-au intarit ca de obicei cand imi venea...am facut si 4 teste de sarcina si toate negative si le-am facut dimineata...in schimb am niste mci dureri de ovare.,am schimbat si clima ca sunt intr-o alta tara si am tinut o dieta drastica in care nu mancam aproape deloc...si am slabit vreo 3 kg intr-un timp destul de scurt.E posibil sa fiu insarcinata desi am facut 4 teste si toate negativ?VA ROG SA MA AJUTATI!MULTUMESC

Raspunsuri (13)

madutza23

acum 11 ani

Buna Andreea nu cred ca esti insarcinata daca nu a ejaculat. Mi se intampla si mie daca nu ai o perioada de timp relati sexuale si dupa timpul ala care nu ai, menti relati sexuale iti intarzie. Sper sa nu fie altceva.

onutza onutza 123

acum 11 ani

Buna madutza23...da,dar totusi...chiar asa de mult sa intarzie???sunt 17 zile!!!nu stiu ce sa mai cred...o sa-mi mai iau si astazi un test si o sa-l fac maine dimineata.ms mult...te pup

madutza23

acum 11 ani

Da Oana mie si 1 luna mia intarziat.

onutza onutza 123

acum 11 ani

mi-a venit in sfarsit si menstruatia asta :))) e a doua zi ...:D

onutza onutza 123

acum 11 ani

aha....sper sa fie bine :( am observat ca am si niste mici crampe si o stare de somnolenta...ai avut si tu asa?

madutza23

acum 11 ani

Da... sigur iti va veni, oricum ca sa fi mai sigura iti mai faci test de sarcina. Acum am si eu probleme de anu trecut din noiembrie nu il mai am regulat, o luna imi vine o luna nu.

onutza onutza 123

acum 11 ani

sper sa fie bine...o sa-mi fac maine dimineata testul si o sa-ti zic si tie cum mi-a iesit :P :) ms..o zi buna si multa sanatate

madutza23

acum 11 ani

ok astept. mersi la fel si tie :X

onutza onutza 123

acum 11 ani

mai are si altcineva alte pareri?va rog...ms

onutza onutza 123

acum 11 ani

Mi-a venit intru-un final si menstruatia :) azi e a doua zi :)

Utilizator11537539536

acum 2 ani

Bună seara. Numele meu este Andreea și nu mi-a venit menstruația de 1 lună de zile cei drept nu prea am regulat menstruația vine când vrea după care numai vine, nu am întreținut relații sexuale deloc. Sunt îngrijorată deoarece am mai avut problema aceasta dar niciodată așa de mult să-mi întârzie. Ma-ți putea să mă ajutați și pe mine cu un răspuns chiar sunt foarte îngrijorată și am de gând să-mi fac un test de sarcină repet deși nu am întreținut relații sexuale.
Vă mulțumesc frumos.
O seară plăcută și aștept un răspuns de la voi dacă se poate

Utilizator11537539536

acum 2 ani

Bună seara. Numele meu este Andreea și nu mi-a venit menstruația de 1 lună de zile cei drept nu prea am regulat menstruația vine când vrea după care numai vine, nu am întreținut relații sexuale deloc. Sunt îngrijorată deoarece am mai avut problema aceasta dar niciodată așa de mult să-mi întârzie. Ma-ți putea să mă ajutați și pe mine cu un răspuns chiar sunt foarte îngrijorată și am de gând să-mi fac un test de sarcină repet deși nu am întreținut relații sexuale.
Vă mulțumesc frumos.
O seară plăcută și aștept un răspuns de la voi dacă se poate

Utilizator11537539536

acum 2 ani

Bună seara. Numele meu este Andreea și nu mi-a venit menstruația de 1 lună de zile cei drept nu prea am regulat menstruația vine când vrea după care numai vine, nu am întreținut relații sexuale deloc. Sunt îngrijorată deoarece am mai avut problema aceasta dar niciodată așa de mult să-mi întârzie. Ma-ți putea să mă ajutați și pe mine cu un răspuns chiar sunt foarte îngrijorată și am de gând să-mi fac un test de sarcină repet deși nu am întreținut relații sexuale.