Laparoscopie-burta umflata tare după 7 zile

Chisturi ovariene Interventie chirurgicala

Postata de MembruMobileApp150330210428135 cu 7 ani in urma.

buna ! Am suferit o interventie laparoscopica pentru scoaterea unui chist Acum o săptămana . Am avut dureri mari in umeri timp de 4 zile din cauza gazului. Problema este ca am rămas cu o burta imensa .... pe care mu am avut o in viața mea . Pare ca sunt însărcinată . se retrage ? Ce trebuie sa fac ? Este normal ? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1511289458

acum 6 ani

Buna! Imi poti spune te rog dupa cat timp si-a revenit burtica la tine? Am suferit si eu o laporoscopie (hernie) si am burta umflata de 8 zile si nu pare ca se micsoreaza absolut deloc de la o zi la alta...Ma dispera efectiv si nu stiu ce a mai fac :(