Ce poate fi ?

Chisturi ovariene

Postata de Utilizator11546463804 cu 5 ani in urma.

Buna, e grav daca în timpul ciclului menstrual imi curg cheaguri? Plus ca după ce urinez ma ustura rau si simt ca e ceva înăuntru în vag*N care ma deranjează cand merg, cand stau. Efectiv nu pot face nimic ca simt ceva acolo.. o parere mai detaliata?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/problemele-ciclului-menstrual-cheagurile-de-sange-modificarile-de-culoar_5282

Utilizator11546463804

acum 5 ani

Da,știu că trebuie să merg la medic. Dar vreau sa stiu ce părere aveți. Ce poate fi?