Bunaziua ?

Chisturi ovariene

Postata de Utilizator11573840902 cu 4 ani in urma.

Am o durere in partea dreaptă jos. De fiecare dată când trebuie să îmi vină menstruatia mi se scurge un lichid maro dar foarte puțin și de cât o zi. După care urmează durerea și febra în abdomen am luat anticopcetionale timp de două luni. Mi-e de atunci nu m-ai îmi vine menstruatia normal de și le-am terminat de trei luni. Am făcut mrt și mi sa spus că am un lichid lângă focarul drept și mi sa recomandat laparoscopia. Am refuzat fiindcă acum 5 luni am m-ai facut una. Nu stiu la cât timp este recomandat să se facă din nou laparoscopia. Aș dori să știu și de la ce am acest lichid în burtă și ce ar fi recomandat să fac.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504