A trecut o saptamana dupa dezvirginare, timp in care chilotul a fost patat de sange. Dupa aceasta săptămână am simțit o durere destul de puternică in partea stângă in zona pelviana. ?

Chisturi ovariene

Postata de Utilizator11566158789 cu 4 ani in urma.

Mentionez ca am 20 de ani. Poate fi vorba de o durere la ovare?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.