Masseua de minte scoasă

Chirurgie orodentara

Postata de MembruMobileApp1494603640 cu 6 ani in urma.

Prietenul meu și-a scos măseaua de minte Pt ca era cariata însă are dureri in continuare nu poate mesteca deschide gura etc.. a fost la stomatolog și iau pus un antibiotic însă tot nu e bine acum a fost sfătuit sa meargă la chirurgie oare ce o sa i facă ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Caria-dentara/abcesul-dentar_395