Am o bucata de "carne" pe interiorul obrazului ?

Chirurgie orodentara

Postata de STFAN N cu un an in urma.

De aproape un an mi a apărut o bucata de "carne" pe interiorul obrazului și nu știu care este cauza. Am fost la medicul dentist pentru o igienizare și mi a spus că probabil mi a apărut din cauza că îmi mușc obrazul dar cel mai bine este să iau legătura cu un medic chirurg.

Raspunsuri (1)

GrigoreC

acum un an

Bună ziua!
Cel mai indicat ar fi să luați legătura, așa cum vi s-a recomandat, cu un medic chirurg.
Pentru astfel de probleme, cea mai bună recomandare este Spitalul de Chirurgie Oro-Maxilo-Facială.
Adresa este: Calea Plevnei, nr. 19, Bucuresti.
Trebuie să vă prezentați și să cereți un control pentru a vi se da un diagnostic corect.
Multă sănătate!