Zgarieturi pisica

Chirurgie estetica Bartonellosis

Postata de Criuuu964 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, ce metode permanente exista pentru tratarea zgarieturilor de pisica . Am una intre sprancene care este adanca si una pe frunte care este proeminenta . Amandoua are un an , le-am tot dat cu crema dar fara rezultate .

Raspunsuri (1)

Laura

acum 10 ani

Eu zic sa te prezinti la un medic pentru ca nu este normal ca dupa 1 an sa nu iti treaca niste zgarieturi de pisica. Si pe mine m-a zgariat si muscat o pisica de mana. M-am invinetit, mi s-a umflat si am facut pungi cu puroi. Am dat cu Baneocin pudra si dupa o luna a inceput sa se vindece. Acum nu se mai vede decat o vaga cicatrice.