Tratamente cosmetice: Efectul imbatranirii la nivelul pielii

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

trat cosmetice naturale sunt f benefice ,,,rezultatul este vizibil dupa cel ptutin 3 sedinte

Raspunsuri (1)

Claudia153

acum 15 ani

Am probleme de cativa ani cu tenul. Am folosit diverse creme dar fara rezultat. Am dat milioane pe cosmetice in farmacie. La inceput functionau dupa ceva timp insa trebuia sa le schimb. Am aflat dintr-o revista, de produsele ESTEREL. Stie cineva ceva de ele?