Tatuajele cosmetice (buze, sprancene, contur al ochilor)

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

vreau si eu un tatuaj de sprancene dar nu stiu la cine s aapelez.cine ma poate ajuta si pe mine sa gasesc un chirurg pe langa Bacau?

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna!
Eu mi-am facut tatuaj semi permanent la sprancene anul trecut!
Acum as vrea sa il indepartez dar nu stiu cum sa fac! Ma ajuta careva , va rog mult! Va pup

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Mama mea in varsta de 66 de ani a fost diagnosticata in urma cu 2 ani cu LLC . Este sub observatie la Spitalul de hematologie din cluj.
Numarul actual de leucocite este de aprox 40.000.
Chimioterapia ar incepe , dupa recomandarile medicilor dupa 100.000. Pina atunci nu face nici un tratament si nu are nici un fel de recomandare pentru vreun fel de dieta. Vreau sa stiu daca cineva a incercat , intr-un caz similar, tratamente alternative sau diete speciale si in ce constau ele.
Am gasit o varianta de tratament alternativ la clinica Nova Vita Tg Mures , respectiv tratamentul imunostimulator. As vrea sa stiu daca cineva intr-o situatie asemanatoare, l-a incercat.
Va multumesc