Tatuajele cosmetice (buze, sprancene, contur al ochilor)

Chirurgie estetica

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Mi-am facut tatuaj la sprancene si azi la 24 de ore am pleopele foarte umflate.Ar trebui sa ma ingrijorez ??Este o reactie alergica?Cosmeticiana spune ca nici o clienta a ei nu a mai patit asa de cand face ea tatuaje.Multumesc

Raspunsuri (1)

simona128

acum 16 ani

Te sfatuiesc sa mergi la doctor. Eu am invatat ca nu e de gluma cu sanatatea si chiar daca nu ai nimic, un simplu consult nu strica! Alege totusi, un medic bun, de incredere. Intreaba-ti cunoscutii de un doctor bun si nu mai astepta!! Multa sanatate.