stomac umflat dupa abdominoplastie

Chirurgie estetica

Postata de beka26 cu 11 ani in urma.

am facut o operatie de abdominoplastie,si medikul mia zis ca abdomenu o sa imi fie frumos dar in partea sus la stomac sunt umflata si dupa o luna de zile nu mi sa desumflat.daca stie cineva va rog sa imi dati un raspuns.va multumesc

Raspunsuri (1)

Gabi

acum 8 ani

Exact aciasi problema am si eu dupa 15 zile de la operatie am stomacu umflat si tare partea de jos e plata iar deasupra la buric umflat ,, tu cum te mai simti ai rezolvat.?