Sindrom Poland

Chirurgie estetica

Postata de zina2 cu 16 ani in urma.

Am un baietel de 2 ani cu Sindromul Poland si as dori sa stiu daca se face la noi in tara astfel de operatii de reconstructie a muschiului mamar si in ce perioada a virstei lui.

Raspunsuri (3)

Balan Cristian

acum 14 ani

Buna ziua,

si noi avem un baietel de aprox 6 luni cu sindromul Poland....daca ati gasit ceva va rugam sa ne contactati la 0723595995

mihaela o

acum 13 ani

dragi mamici cu copii bolnaviori!am si eu un baiat ,acum in varsta de 8 ani,are sindrom apert.
un sindrom rar intalnit la noi in tara
va puteti adresa SPITALULUI DE COPII GRIGORE ALEXANDRESCU SECTIA CHIRURGIE PLASTICA
LA DOMNUL PROFESOR - DR.DAN ENESCU
ACOLO SE FAC DE TOATE SI CU REZULTATE
EU MERG LA DANSUL DE CAND AVEA BAIATUL MEU 1 AN JUMATATE
SI SUNT FOARTE MULTUMITA DE REZULTAT
MA PUTETI INTREBA ORICE
AD MAIL:OPRESCU2008
SANATATE,CA-I MAI BUNA DECAT TOATE!

voica silvia

acum 13 ani

te rog imi poti spune si mie in ce consta acest sindrom?am o fetita de 7 luni cu asimetrie faciala si la coloana are o problrma si mi s a zis ca ar pute fi acest sindrom.te rog raspunde mi pe e mail [email protected]