se poate indeparta o vanataie?

Chirurgie estetica

Postata de Tani cu 14 ani in urma.

Fiica mea, de 26 ani, a fost muscata de un caine in august, anul trecut.Cainele era vaccinat, deci nu a facut tratament antirabic, a dezinfectat rana, a respectat tot ceea ce i-a spus medicul.Rana a fost superficiala, dar a ramas cu o vanataie urata pe gamba, imediat sub genunchi.se poate face ceva pentru a indeparta vanataia ? Din cauza asta a renuntat sa mai poarte fuste , rar iese din pantaloni .Daca de aproape un an si jumatate nu s-a vindecat, cred ca nu mai exista alta speranta decat o mica interventie chirurgicala.Puteti sa ma indrumati spre cineva anume?
Mii de multumiri

Raspunsuri (2)

oana

acum 14 ani

am auzit ca ar fi la plafar un produs numit TONIFLOR este 6 lei nu i scump , eu am sa l incerc de sambata , am auzit ca nu conteaza ca i vanataia veche si mai este HEPATROMBIN .

ana

acum 9 ani

Eu mam dat cu crema de galbenele si mi sa dus