rugaminte

Chirurgie estetica

Postata de raluca_oana cu 9 ani in urma.

buna ziua

cer mii de scz ptr deranj,...as vrea sa stiu daca faceti cumva operatii gratuite de micsorarea sanilor persoanelor fara nici un venit

astept raspuns indiferent daca se poate

toata stima si respect

Raspunsuri (1)

Madalina

acum 8 ani

Operatiile de acest gen nu se deconteaza nici de casa de asigurari de sanatate, cu atat mai putin sunt gratuite. Eu mi-am facut interventie de micsorare a sanilor la doctorul Vangelis Vasalos, costul este in jur de 3000 de euro.