rinoplastie

Chirurgie estetica

Postata de ancaaaa cu 10 ani in urma.

Buna. As vrea sa-mi fac o rinoplastie in timisoara. Din cata am citit dr. Bratu este des recomandat. Imi puteti impartasii experientele vostre sau cunoscute voua legat de clinica Brol? Sau recomandati-mi un chirurg estetician bun din Timisoara. Va multumesc si astept raspunsurie voastre.

Raspunsuri (2)

Dr. Rodica Banciu

acum 10 ani

Buna ziua
Dr Bratu este un specialist foarte bun, puteti sa apelati cu incredere la el.
Multa sanatate
Banciu Rodica

ancaaaa

acum 10 ani

Va multumesc pentru raspuns.