rinoplastie

Chirurgie estetica

Postata de byankutza4u cu 10 ani in urma.

Despre dr. Iovanescu Gheorghe din Timisoara stie cineva ceva? urmeaza sa-mi fac o rinoplastie la dansul... multumesc!

Raspunsuri (6)

anonimm

acum 10 ani

M''ar interesa..cat de multumita esti de rezultatul operatiei..

Byankutza4u

acum 10 ani

In vara e programata operatia dar rog persoanele care au mai multe informatii sau pareri sa le impartaseasca . Sti ceva de dansul?

byankutza4u

acum 10 ani

buna. ti-am lasat adresa de mail acum o luna. te rog ,daca sti ceva despre alte rinoplastiii ale dansului sa ma contactezi. multumesc

anonimm

acum 10 ani

Imi poti lasa o adresa de mail sau cv de contact te rog...

Bianca

acum 10 ani

[email protected]

Yaniss19

acum 7 ani

Si eu as vrea sa imi Spune-ți ce rezultate ați avut in urma operației făcute de Dr Iovanescu Gheorghe ? Multumesc