rinoplastie

Chirurgie estetica

Postata de niky_89 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, imi doresc sa fac si eu o rinoplastie cu micsorarea narilor cunoasteti un doctor bun in Cluj sau a fost cineva operata da domnul Dr. Dorin Dorobantu din Targu-mures?????

Raspunsuri (1)

mdianaaa

acum 11 ani

Buna! Sfatul meu este sa alegi cu atentie medicul pentru ca este foarte important. Rezultatul depinde si de fiecare pacient in parte, dar mai ales de calitatea medicului care face operatia. Daca vrei o recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt foarte multumita. Am sani foarte frumosi acum! Doamna doctor a fost o draguta! E din Bucuresti si se adauga costul drumului... dar pentru unele lucruri merita. Mai bine mai cheltuiesti putin si nu sunt probleme, iese asa cum iti doresti si nu doare. Daca vrei poti suna la clinica sau intreba pe forumul clinicii http://bit.ly/W7tlHC si sigur raspunde. Pupici!